Güvenlik ve Gizlilik

Lohusa Market olarak; güvenliğinize önem veriyor, en yeni ve gelişmiş önlemleri sizin için sürekli takip ederek, en sıkı güvenlik standartlarını uyguluyoruz.

Kişisel güvenlik ve gizlilik seviyenizi en yüksekte tutabilmek adına, siz değerli müşterilerimizin de bazı hususlarda bilgilendirmek isteriz.

Gizlilik ve Güvenlik lohusamarket.com , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. lohusamarket.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece lohusamarket.com bünyesinde kullanılmaktadır. lohusamarket.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde lohusamarket.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin lohusamarket.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İnternetten Güvenli Alışveriş

İçiniz rahat olsun, internet alışverişinde güvenli adrestesiniz.

Lohusa Market'te yapacak olduğunuz alışverişlerde en gelişmiş güvenlik standartları geçerlidir.

Kredi kartı bilgileriniz  SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde ad, soyad, adres gibi künye bilgilerinizi  şifrelenerek korunmakta ödeme işlemini en gelişmiş ödeme altyapısıyla  sağlanmaktadır.

Güvenlik sertifikamızı lohusamarket.com'un her sayfasında browser (tarayıcı) çubuğunda yeşil renkli kilit işareti şeklinde görebilir ve inceleyebilirsiniz.

SSL Sertifikası Nedir?

SSL kelimesinin açılımı Secure Sockets Layer' dır. SSL siteyi ziyaret eden kullanıcı bilgilerinin güvenliğini sağlayan bir şifreleme sistemidir.